Tag: underbust

Moda i uroda

Gorset overbust czy underbust? Czym się różnią? Który gorset pod ...

Różne rodzaje gorsetów Gorsety overbust Gorsety underbust Różne rodzaje gorsetów Gorsety mają długą historię a ich wygląd zmieniał się na przestrzeni lat....Gorsety underbust Ten typ gorsetów to trochę bardziej skąpa odmiana overbusta. Różnica polega na tym, że w przypadku tego typu gorsetu, kończy się on tuż pod biustem. dieta i fitness w
Moda i uroda

Wyszczuplający gorset pod sukienkę, gorset treningowy… Jakie są rodzaje gorsetów?

Gorsety overbust modelują również biust, natomiast model underbust skupia się bardziej na wyszczuplaniu talii lub brzucha. Istnieją również gorsety midbust, które sięgają do połowy biustu....Inne rodzaje gorsetów Oprócz gorsetów overbust czy underbust, istnieją również inne rodzaje gorsetów ze względu na model. Mamy więc tutaj na przykład gorsety Longline, które zgodnie z nazwą wydłużają talię.
Moda i uroda

Jaki gorset pod sukienkę wyszczupli talię?

Natomiast gorsety underbust, czyli takie, które kończą się pod biustem, uniosą piersi do góry i wydłużą talię....Niektóre gorsety można nosić także na ubranie – tutaj im bardziej fantazyjny gorset, tym lepiej, choć polecane są w tym przypadku głównie gorsety typu underbust, kończące się pod biustem.
Moda i urodaOdchudzanie

Jak działa wyszczuplający gorset pod sukienkę? Czy gorsety wyszczuplające są ...

Gorset underbust to natomiast element modelujący głównie talię. Gorsety typu body natomiast podnoszą dodatkowo pośladki.
Moda i uroda

Cienki gorset pod sukienkę – z czego powinien być zrobiony? ...

Są to modele overbust, oraz underbust. Ten pierwszy zakłada się także na biust, i ma on funkcję również modelującą piersi. Może delikatnie podnieść biust lub odpowiednio go pomniejszyć.
Moda i uroda

Czy gorset pod sukienkę bez ramiączek nie będzie opadał? Jak ...

Gorset bez ramiączek to przede wszystkim underbust, czyli gorset, który kończy się pod biustem. Jest on dobrym rozwiązaniem dla wszystkich kobiet, które chcą nieco podnieść swój biust do góry. Gorset typu overbust również może być bez ramiączek.
Moda i uroda

Wyszczuplający gorset pod sukienkę ślubną. Jaka bielizna wyszczuplająca pod suknię ...

Pod suknię ślubną nada się zarówno gorset w stylu overbust, jak i underbust. Gorset i półgorset pod sukienkę ślubną Są różne rodzaje gorsetów. Niektóre możemy nosić na sukienkę, inne pod.
Moda i uroda

Jaki gorset pod sukienkę w białym kolorze?

Dwa najpopularniejsze typu gorsetów to overbust, zakrywający a także modelujący biust, oraz underbust, który kończy się pod biustem.
Moda i uroda

Halka wyszczuplająca czy gorset wyszczuplający pod sukienkę? Jaką bieliznę modelującą ...

Do dyspozycji są dwa rodzaje gorsetów – overbust, obejmujący także klatkę piersiową i underbust, czyli taki, który kończy się tuż pod linią piersi. Jaką bieliznę modelującą wybrać?
Moda i uroda

Dla kogo gorset pod sukienkę w formie body? Kiedy warto ...

Najpopularniejsze są gorsety overbust – zakrywające i jednocześnie modelujące piersi, oraz underbust – kończące się pod biustem, które można nosić także na sukienkę lub bluzkę. Gorsety wyszczuplają talię, czasem modelują także biust.