Tag: już nie żyjesz

DietyOdchudzanie

Jak powstrzymać apetyt i mieć szczupłą sylwetkę?

Czego jeszcze może brakować w Twoim życiu, co ma wpływ na sylwetkę? Otóż snu! Tak. Osoby, które przesypiają około 8 godzin są szczupłe....Kobiety, które potrafią sobie odmówić przekąski mają też lepszą kontrolę nad swoim życiem. Nie uciekaj się zatem do żadnych cudownych diet, nie tędy droga.
DietyOdchudzanieZdrowe odżywianie

Odchudzanie – od czego zacząć? Gdzie szukać motywacji, porad i ...

Kolejne etapy odchudzania dopasuj do swojego stylu życia rodzinnego i zawodowego, cel do którego dążysz musi być osiągalny w Twoich warunkach. Jak dobrać dietę podczas odchudzania?...Znajdziesz tam wiele przydatnych informacji na temat różnorakich diet, dopasowanych do Twojej aktywności fizycznej i stylu życia. Zaczynając musisz określić realny cel, ustawić racjonalną poprzeczkę.
DietyOdchudzanieZdrowe odżywianie

Odchudzanie po 40 – najważniejsze zasady

Wiele kobiet po czterdziestym roku życia zauważa, że zaczyna przybierać na wadze, mimo iż nie zmieniły swojego trybu życia, ani nawyków żywieniowych. Wpływ ma na to wiele czynników, w tym spowolnienie procesów metabolizmu oraz zmiany hormonalne....Zanim wcielimy w życie jakikolwiek plan, zdecydujemy się na zachwalaną w internecie dietę „cud”, powinnyśmy na spokojnie przeanalizować sytuację.
DietyLifestyleZdrowe odżywianie

Dieta wegetariańska, wegańska, flexitarianizm… na czym polegają popularne diety

Wbrew potocznemu rozumieniu, nie dotyczy też odchudzania, a ogólnie pojętego stylu życia. Wyróżnia się cztery podstawowe podziały na: dietę zwyczajową (podstawową), alternatywną, leczniczą/terapeutyczną oraz doświadczalną....Najczęściej odnosi się ją do diet odchudzających, jednak w rzeczywistości dotyczy ogółu stylu życia, przez co można wyróżnić różne jej rodzaje. Wśród nich dużą popularnością cieszą się diety – wegetariańska, wegańska czy flexitarianizm. Czym są? Na czym polegają?
FitnessOdchudzanieZdrowe odżywianie

Obozy kondycyjne, co dają? czego spodziewać się na obozach kondycyjnych?

Głównym celem dla osób początkujących jest zmiana stylu życia z siedzącego na aktywny. Bardzo ważna jest także zdrowa dieta....Propozycją dla każdego, kto chce zmienić tryb życia na bardziej aktywny i popracować nad swoją sprawnością fizyczną są obozy kondycyjne. Czym są obozy kondycyjne? Co dają obozy kondycyjne? Czego możemy spodziewać się na obozie kondycyjnym?
DietyOdchudzanie

Jak ułożyć dietę redukcyjną, na czym polega dieta redukcyjna?

Jeść należy kilka razy dziennie, zwykle od 4 do 6 posiłków, jednak zależy to w dużej mierze od naszego trybu życia....Jest też ogromna szansa, że stosując tę dietę będziemy czuć się znacznie lepiej, poprawi się nasza przemiana materii, samopoczucie, powróci energia i chęć do życia. Bardzo ważne jest, aby wypijać przy tym odpowiednią ilość płynów (najlepiej wody) dziennie.
Moda i uroda

Clochee – kosmetyki, których warto spróbować

Misją marki jest powrót do natury, promocja ekologicznego stylu życia i dbałość o środowisko. Clochee kosmetyki wybierzesz w sklepach internetowych lub w wybranych drogeriach stacjonarnych. Kosmetyki Clochee – dlaczego warto?
Moda i uroda

Wyszczuplający gorset pod sukienkę ślubną. Jaka bielizna wyszczuplająca pod suknię ...

Ślub to jeden z najważniejszych dni w ciągu całego życia. Każda panna młoda chce wyglądać wtedy jak najlepiej.
FitnessLifestyleOdchudzanie

Na jakie zajęcia fitness warto chodzić? Jak schudnąć i dobrze ...

Zdrowy styl życia i szczupła sylwetka, to aktualnie bardzo często poruszane tematy. Wiele osób zaczyna dostrzegać mankamenty swojej sylwetki na wiosnę, gdy przychodzi pora na wyciągnięcie z szafy lżejszych ubrań.
BieganieFitnessOdchudzanieSiłownia

Co ćwiczyć aby schudnąć? Popularne i skuteczne ćwiczenia, które wspomagają ...

Chodzenie na siłownię bardzo silnie kojarzy nam się ze zdrowym sposobem życia, odchudzaniem i dbaniem o formę. Jednak jeśli nie chcemy wydawać pieniędzy na karnety, które często nie są zbyt tanie, to równie dobrze możemy ćwiczyć na świeżym powietrzu oraz w domu.